„Współczesne wyzwania w polityce gospodarczej, biznesie i zarządzaniu”, 23 – 25 października 2022 r. – Wieliczka

W dniach 23 – 25 października 2022 pod Patronatem Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Limie (Peru), Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wspólnie z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, CENTRUM Católica, Pontificia Universidad Católica del Perú (PUCP), Lima, Peru oraz Fundacją Cognitione, organizują w Wieliczce, unikalną, międzynarodową POLSKO-PERUWIAŃSKĄ konferencję z cyklu EKONOMIA, FINANSE-ZARZĄDZANIE, pt. „Współczesne wyzwania w polityce gospodarczej, biznesie i zarządzaniu”, która ma na celu prezentację współczesnych trendów i zmian zachodzących w gospodarce oraz zdiagnozowanie obszarów współpracy naukowej i biznesowej między tymi dwoma krajami. Planujemy organizację specjalnej sesji biznesowej łączącej przedstawicieli biznesu z obu krajów.

Wstępnie, swój udział w konferencji, potwierdzili następujący przedstawiciele biznesu z Peru (w trakcie potwierdzenia są kolejne firmy):

· Branża kawowa: Junta del Cafe https://juntadelcafe.org.pe/ (Nr 1 na świecie jeśli chodzi o kawę organiczną, „zero-emisyjny” producent z wieloma międzynarodowymi nagrodami)

· Ochrona środowiska: Profanape https://profonanpe.org.pe/

· Zrównoważony rozwój: Eureka https://www.eureka.la/

Udział polskiego biznesu, to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i networkingu, bezpośredniego kontaktu z firmami Ameryki Łacińskiej; do public relations (PR), a więc kreowania wizerunku firm globalnych, opartych na wiedzy, mających ambicje międzynarodowe. Szczególnie, gdy przeobrażenia geopolityczne (m.in. COVID-19, wojna) wymuszają zmianę łańcuchów wartości/dostaw oraz wejście na nowe rynki.

Rynki Ameryki Łacińskiej mają duży potencjał ekspansji gospodarczej z krajów europejskich. Ponadto niewielkim kosztem można się zaprezentować na międzynarodowej konferencji organizowanej przez prestiżowych i rozpoznawanych organizatorów, czy pozyskać nowych klientów, odbiorców produktów/usług, a także rozwijać wspólne projekty.

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, łączącym naukę z praktyką poprzez wspólny dyskurs przedstawicieli świata nauki, biznesu oraz samorządów terytorialnych oraz uprzejmie proszę o jak najszerszą dystrybucję tego zaproszenia wśród instytucji, organizacji i firm.
Zapraszam również do zapoznania się ze stroną konferencji na której znajdują się bieżące informacje i link rejestracyjny: https://konferencja.jemi.edu.pl/

Termin wstępnego potwierdzenia udziału firm w sesji i/lub konferencji do dnia 20.05.2022 r.

Przed konferencją, w dniu 23.10.2022 r. wszyscy Goście organizatorzy zapraszają na powitalną lampkę wielickiego wina, kolację i zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce.

W razie pytań, proszę o kontakt z Panem Danielem Haburą, e mail: d, tel. 535 006 790

Pobierz w PDF